KONST / Oljemålningar / Sandmålning 15306159
nr 1530 6159
Georges Ebrin Adingra
(1933-2005), Frankrike
Sandmålning, Signerad, daterad -67, duk, yttermått inklusive ram: 55x33 cm
Georges Ebrin Adingra, konstnär född i Elfenbenskusten 1933, död i Frankrike 2005.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 mars 2023
kl 18:06:48
Georges Ebrin Adingra
Läs mer om Georges Ebrin Adingra
Georges Ebrin Adingra
nr 1530 6159
Georges Ebrin Adingra
(1933-2005), Frankrike
| Utrop: | 700 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 27 mars 2023 |
Georges Ebrin Adingra
Georges Ebrin Adingra, konstnär född i Elfenbenskusten 1933, död i Frankrike 2005.Läs mer om Georges Ebrin Adingra